Serwis694 446 694
Serwis urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych - manor.pl

Serwis

Posiadamy Certyfikat Autoryzowanego Punktu Serwisowego uprawniający nas do wykonywania usług serwisowych urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych w zakresie:

  • przeglądów serwisowych – zarówno gwarancyjnych jak i pogwarancyjnych,
  • diagnozy i wyeliminowania awarii.

Przeglądy serwisowe

Aby urządzenia klimatyzacyjne i wentylacyjne spełniały swoją rolę, konieczne jest ich regularne czyszczenie. Dzięki cyklicznym przeglądom serwisowym, zarówno gwarancyjnym jak i pogwarancyjnym, możemy zagwarantować zadowolenie z zakupu oraz wydłużenie żywotności urządzenia. Zalecamy przegląd urządzeń dwa razy do roku, aby mieć pewność, że klimatyzator faktycznie poprawia jakość powietrza w pomieszczeniu oraz aby utrzymać warunki gwarancji w przypadku przeglądów gwarancyjnych. Przegląd taki obejmuje następujące czynności:

  • czyszczenie parownika i skraplacza,
  • sprawdzanie szczelności połączeń freonowych, elektrycznych i połączeń sterownika,
  • pomiar ciśnienia sprężania
  • sprawdzanie drożności odpływu skroplin i kontrolę poboru prądu.

Zaniedbanie obowiązku przeglądu i czyszczenia systemów klimatyzacji i wentylacji może doprowadzić do nagromadzenia się we wdychanym powietrzu zanieczyszczeń i substancji szkodliwych dla zdrowia. Drobnoustroje, grzyby i bakterie mogą powodować u osób przebywających w klimatyzowanych pomieszczeniach złe samopoczucie: bóle głowy, osłabienie, brak koncentracji, a nawet choroby układu oddechowego. To szczególnie istotna informacja dla osób z alergią, gdyż w tym przypadku pył i kurz nagromadzony w kanałach wentylacyjnych szczególnie mocno odbija się na zdrowiu.

Diagnoza i eliminacja awarii

Oferujemy profesjonalny serwis większości urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, obejmujący diagnozę i skuteczną naprawę ewentualnie powstałych usterek. Zapewniamy szybki dostęp do części zamiennych urządzeń czołowych producentów klimatyzacji. Dzięki naszej fachowej i sprawnej obsłudze minimalizujemy dyskomfort i koszty napraw. Podejmujemy się również demontażu urządzeń, zapewniając jednocześnie bezpieczną dla środowiska utylizację.

Ceny usług serwisowych ustalane są indywidualnie – zapraszamy do kontaktu!

Formularz kontaktu

* Pola obowiązkowe do wypełnienia

Poprzez zaakceptowanie tych danych wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla celów obsługi klienta firmy MANOR, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883).

Dziękujemy !

Zamknij