manor

O NAS

Cel jest jeden – być liderem w branży klimatyzacyjnej

MANOR POLSKA SP. Z O.O.

Od 2009 r. realizujemy duże inwestycje w zakresie kompleksowego wykonawstwa instalacji klimatyzacyjnych, w pełni zaspokajając potrzeby naszych Zleceniodawców. Mamy za sobą wiele lat doświadczenia i pracy nad solidną marką. Marką, pod szyldem której znacznie wpływamy na komfort życia naszych klientów. 

Docieramy do Inwestorów, którzy z pełnym zaufaniem oddają w nasze ręce kształtowanie klimatu w biurowcach i innych budynkach użyteczności publicznej. Sprawiamy, że obecność w tych miejscach staje się komfortowa i przyjemna.

Sprawdź opinie klientów

Damian
Czytaj więcej
Szybka oferta, profesjonalne podejście i doradctwo w wyborze urządzeń oraz fachowy montaż. Pomimo przeciwności losu w postaci wadliwej jednostki zewnętrznej sprawę udało się załatwić wręcz od ręki. Na uwagę zasługuje również fakt, że ekipa montażowa nie zostawiła ani śladu po sobie, wszystko w było w idealnej czystości -- (montaż klimatyzatorów do istniejącej już instalacji). Firma warta polecenia.
Rafal
Czytaj więcej
Panowie z firmy Manor pojawili się zgodnie z ustaleniami na montaż wybranej przeze mnie klimatyzacji. Instalacja przebiegła szybko, sprawnie i przede wszystkim estetycznie. Monterzy bardzo profesjonalni i pomocni. Po instalacji odpowiedzieli na wszystkie moje pytania związane z użytkowaniem klimatyzatora. Wszystko na plus. POLECAM!
Adam
Czytaj więcej
Gorąco polecam firmę MANOR. Profesjonalne doradztwo - wybór systemu na zasadzie najlepiej spełniający oczekiwania i dopasowany do potrzeb, a nie najdroższy. Idealny montaż przez doświadczoną i bardzo uprzejmą ekipę. To wszystko sprawia, że obsługi posprzedażowej i ew. serwisu nie szukam już nigdzie indziej !
Anna
Czytaj więcej
Zarówno Pan Grzegorz, Pan Łukasz oraz Panowie monterzy są bardzo profesjonalni i mają wspaniałe podejście do klienta. Ekipa firmy Manor świetnie doradzi i perfekcyjnie wykona montaż. Gorąco polecam i pozdrawiam! 🙂
Poprzedni
Następny
Scroll to Top