manor

O NAS

Cel jest jeden – być liderem w branży klimatyzacyjnej

MANOR POLSKA SP. Z O.O.

Od 2009 r. realizujemy duże inwestycje w zakresie kompleksowego wykonawstwa instalacji klimatyzacyjnych, w pełni zaspokajając potrzeby naszych Zleceniodawców. Mamy za sobą wiele lat doświadczenia i pracy nad solidną marką. Marką, pod szyldem której znacznie wpływamy na komfort życia naszych klientów. 

Docieramy do Inwestorów, którzy z pełnym zaufaniem oddają w nasze ręce kształtowanie klimatu w biurowcach i innych budynkach użyteczności publicznej. Sprawiamy, że obecność w tych miejscach staje się komfortowa i przyjemna.

Sprawdź opinie klientów

Damian
Czytaj więcej
Szybka oferta, profesjonalne podejście i doradctwo w wyborze urządzeń oraz fachowy montaż. Pomimo przeciwności losu w postaci wadliwej jednostki zewnętrznej sprawę udało się załatwić wręcz od ręki. Na uwagę zasługuje również fakt, że ekipa montażowa nie zostawiła ani śladu po sobie, wszystko w było w idealnej czystości -- (montaż klimatyzatorów do istniejącej już instalacji). Firma warta polecenia.
Rafal
Czytaj więcej
Panowie z firmy Manor pojawili się zgodnie z ustaleniami na montaż wybranej przeze mnie klimatyzacji. Instalacja przebiegła szybko, sprawnie i przede wszystkim estetycznie. Monterzy bardzo profesjonalni i pomocni. Po instalacji odpowiedzieli na wszystkie moje pytania związane z użytkowaniem klimatyzatora. Wszystko na plus. POLECAM!
Adam
Czytaj więcej
Gorąco polecam firmę MANOR. Profesjonalne doradztwo - wybór systemu na zasadzie najlepiej spełniający oczekiwania i dopasowany do potrzeb, a nie najdroższy. Idealny montaż przez doświadczoną i bardzo uprzejmą ekipę. To wszystko sprawia, że obsługi posprzedażowej i ew. serwisu nie szukam już nigdzie indziej !
Anna
Czytaj więcej
Zarówno Pan Grzegorz, Pan Łukasz oraz Panowie monterzy są bardzo profesjonalni i mają wspaniałe podejście do klienta. Ekipa firmy Manor świetnie doradzi i perfekcyjnie wykona montaż. Gorąco polecam i pozdrawiam! 🙂
Poprzedni
Następny
Scroll to Top

Kaisai Ice

Klimatyzacja pokojowa ścienna KAISAI ICE to urządzenie dostępne w eleganckiej białej i czarnej kolorystyce, które wyróżnia się najwyższą klasą energooszczędności oraz szerokimi możliwościami sterowania. Dzięki nowoczesnemu wzornictwu i wielozadaniowości, klimatyzator ten będzie nie tylko estetycznym dodatkiem do wnętrza, ale także funkcjonalnym urządzeniem, łatwo dopasowującym się do każdego stylu aranżacyjnego.

Klimatyzator KAISAI ICE wyposażony jest w szereg funkcji zapewniających wysoki komfort użytkownika. Jonizacja powietrza eliminuje z otoczenia cząsteczki roztoczy, pleśni, bakterii i wirusów, nawilżając powietrze i dając przyjemne odczucie świeżości. Filtr Bio HEPA wspomaga oczyszczanie, zatrzymując cząstki zanieczyszczeń i drobnoustrojów, co pomaga dbać o zdrowie mieszkańców, powstrzymując smog i rakotwórcze pyły zawieszone.

charakterystyka

Dane techniczne

Kaisai Geo

Klimatyzator ścienny KAISAI GEO (KGE) z filtrem HEPA to połączenie nowoczesnego designu i najwyższych klas energooszczędności: A+++ w trybie chłodzenia oraz A++ w trybie grzania. Wyposażony w filtr zimnokatalityczny, urządzenie skutecznie oczyszcza powietrze z tlenku węgla, siarkowodoru, amoniaku, benzenu i formaldehydów. Funkcję oczyszczania wspiera filtr Bio HEPA, który zatrzymuje grzyby, wirusy, bakterie oraz pyły zawieszone PM10 i PM2,5 – rakotwórcze składniki smogu.

Dzięki funkcji jonizacji powietrza, klimatyzator generuje jony ujemne, neutralizując szkodliwe drobnoustroje i nawilżając powietrze. Moduł Wi-Fi umożliwia kontrolę parametrów pracy klimatyzatora z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu. Nawiew 3D zapewnia optymalną cyrkulację powietrza i równomierny rozkład temperatury w pomieszczeniu.

charakterystyka

Dane techniczne